OTTIMA

Organizacje powiązanePołudniowy Klaster KolejowyJednostka inspekcyjna AsBo
Tworzymy przestrzeń
dla Twojego biznesu

Aktualności

Seminarium

Seminarium

Zapraszamy do udziału w seminarium pt. "Zarządzanie procesami w Firmie-Idei", które odbędzie się w dniu 9 marca br. w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie (ul. Sportowa 29). Gościem specjalnym spotkania będzie prof. dr hab. Jerzy Hausner - były wicepremier, członek Rady Polityki Pieniężnej w latach 2010-2016, ekonomista.


Firma-Idea to koncepcja działalności biznesowej nowej generacji - na styku współczesnej ekonomii, szeroko pojętej kultury i przyspieszonego rozwoju społeczeństw.


Podczas seminarium poruszone zostaną następujące kwestie:

·         Czym charakteryzuje się "Firma-Idea"?

·         Jak przeprowadzić zmianę starego modelu "business is business" w nowy model "Firma-Idea"?

·         Jakie są korzyści wdrożenia koncepcji "Firma-Idea" dla firmy?


Prof. nadzw. dr hab. inż. Adam Jabłoński, Dyrektor Instytutu Naukowego Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, Wydziału Zamiejscowego w Chorzowie przedstawi temat "Hybryda strategiczna i jej rola w osiąganiu wysokiej efektywności przedsiębiorstw".


Prof. nadzw. dr hab. inż. Marek Jabłoński, Dyrektor Instytutu Naukowego Przedsiębiorczości i Innowacji, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, Wydziału Zamiejscowego w Chorzowie wystąpi z prezentacją "Ewolucja kultury organizacyjnej i modelu biznesu w kierunku organizacji turkusowej na przykładzie OTTIMA PLUS Sp. z o.o.".


Zapraszamy!

Szczegółowy program będzie aktualizowany na stronie: http://www.wsb.pl/chorzow/aktualnosci/seminarium-zarzadzanie-procesami-w-firmie-idei-z-udzialem-prof-dr-hab-jerzego-hausnera


Partnerem wydarzenia jest firma OTTIMA PLUS!