OTTIMA

Organizacje powiązanePołudniowy Klaster KolejowyJednostka inspekcyjna AsBo

Aktualności

Zapraszamy na konferencje do WSB w Chorzowie!

Zapraszamy na konferencje do WSB w Chorzowie!

Szanowni Państwo!Już dziś zapraszamy na Drugą Międzynarodową Konferencję Naukową pt. „MODELE BIZNESU – WYZWANIA STRATEGICZNE”, która odbędzie się 20 maja 2019, w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie.


Konferencja kierowana jest do przedstawicieli środowiska biznesowego: menedżerów, członków rad nadzorczych, członków zarządów przedsiębiorstw, doradców biznesowych oraz inwestorów.


Udział w wydarzeniu to doskonała okazja do odpowiedzi na liczne pytania menedżerów z zakresu szeroko pojętego zarządzania strategicznego i zarządzania wynikami.


Szczegóły w linku:

https://www.wsb.pl/chorzow/aktualnosci/druga-miedzynarodowa-konferencja-naukowa-pt-modele-biznesu-wyzwania-strategiczne-20-maja-2019-w

 

Przewodniczącym Rady Naukowej Konferencji jest Prof. nadzw. dr hab. Adam  Jabłoński, Dyrektor Instytutu Naukowego Zarządzania Wydziału Zamiejscowego w Chorzowie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu i tym samym Prezes Zarządu OTTIMA plus.

 

 

 

Jeśli zastanawiają się Państwo jak zarządzać wartością strategiczną w przedsiębiorstwach, jak kreować wartość dla klientów lub jak budować skuteczne i efektywne systemy zarządzania wartością… to kolejne wydarzenie jest również dla Was!

Na te i wiele innych pytań będziemy szukać odpowiedzi  4 czerwca 2019, w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie podczas Drugiej Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „ZARZĄDZANIE WARTOŚCIĄ STRATEGICZNĄ PRZEDSIĘBIORSTW - KREOWANIE, PRZECHWYTYWANIE I MIGRACJA”.


Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli środowiska  naukowego zainteresowanego szerokim pojęciem zagadnienia migracji wartości w systemach  biznesowych, a także praktyków biznesu: menedżerów, członków rad nadzorczych, członków zarządów przedsiębiorstw, doradców biznesowych oraz inwestorów.


Zapraszamy już dziś!


Szczegóły:

https://www.wsb.pl/chorzow/aktualnosci/druga-miedzynarodowa-konferencja-naukowa-pt-zarzadzanie-wartoscia-strategiczna-przedsiebiorstw

 

Przewodniczącym Rady Naukowej Konferencji jest Prof. nadzw. dr hab. Marek Jabłoński, Dyrektor Instytutu Naukowego Przedsiębiorczości i Innowacji Wydziału Zamiejscowego w Chorzowie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu i tym samym Wiceprezes Zarządu OTTIMA plus.


 


Zapraszamy już dziś!