OTTIMA

Organizacje powiązanePołudniowy Klaster KolejowyJednostka inspekcyjna AsBo

Aktualności

Nowość! Szkolenie przy użyciu symulatora kolejowego

Nowość! Szkolenie przy użyciu symulatora kolejowego

Szanowni Państwo, w odpowiedzi na potrzeby rynku przygotowaliśmy dla Państwa nowe szkolenie!


Z wielką przyjemnością zapraszamy na szkolenie przy użyciu pojazdu symulatora kolejowego, które poprowadzimy dla Was zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 10 lutego 2014r. w sprawie świadectwa maszynisty.


Lokalizacja: centrum Katowic


Świadczymy usługi dla następujących grup docelowych klientów:
• Istniejący aktywni maszyniści pojazdów kolejowych na których ciąży obowiązek utrzymania uprawnień poprzez coroczne odbycie ustawowego poziomu szkoleń na symulatorach kolejowych w ilości min. 3 godzin rocznie.
• Kandydaci na maszynistów w obszarze kursu na uzyskanie uprawnień świadectwa maszynistów.
• Osoby mające potrzebę przekwalifikowania się z uprawnień do prowadzenia pojazdów kolejowych transportu towarowego na pasażerski i odwrotnie.
• Maszyniści, którzy powinni odbywać szkolenia interwencyjne (np. powypadkowe), będące wynikiem zaleceń Państwowej Komisji Badania Wypadków Kolejowych.
• Inne zainteresowane osoby.

Nasz symulator zawiera pełnowymiarową kabinę lokomotywy wzorowaną na pojeździe „ET25 - DRAGON 2” z napędem elektryczno-spalinowym. Monitory LCD wyświetlają obraz symulacji o rozdzielczości 4K i rozmiarze odpowiadającym wielkości okien frontowych i bocznych symulowanego pojazdu. Oprogramowanie umożliwia zadawanie sytuacji nietypowych i potencjalnie niebezpiecznych, które odwzorowują różne pory dnia i nocy, a także warunki atmosferyczne i pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu!
biuro@ottima-plus.com.pl