OTTIMA

Organizacje powiązanePołudniowy Klaster KolejowyJednostka inspekcyjna AsBo

Informacje

RailDocs- System Kontroli Codziennych Operacji Kolejowych

 General Electric Transportation podpisało umowę  z OTTIMA plus Sp. z o.o.  na dystrybucję w Polsce nowoczesnego systemu zarządzania utrzymaniem infrastruktury kolejowej. System RailDOCS od lat z powodzeniem wykorzystują przedsiębiorstwa kolejowe w USA. Teraz produkt wchodzi na rynek Polski, by usprawnić zarządzanie utrzymaniem infrastruktury kolejowej w naszym kraju.

 

RailDocs (Railway Daily Operrations Control Systems)- System Kontroli Codziennych Operacji Kolejowych- to innowacyjne oprogramowanie, z pomocą którego operatorzy linii kolejowych mogą zarządzać procesem utrzymania swojej infrastruktury. Jeszcze niedawno europejskie przedsiębiorstwa sektora kolejowego korzystały z papierowego obiegu dokumentów, co znacznie utrudniało sprawne zarządzanie. System RailDOCS zapewnia nie tylko bezpieczne przechowywanie danych w formacie cyfrowym, ale, co ważniejsze, umożliwia ich swobodne przetwarzanie, a przez to sprawne planowanie, zarządzanie, optymalizację codziennej pracy jednostek utrzymujących infrastrukturę kolejową.


Wśród rozwiązań RailDOCS klienci znajdą m.in. moduł zarządzania konfiguracją, czyli zbiór aplikacji zapewniających dostęp do aktywów firmy, moduł badań i rewizji urządzeń sygnalizacyjnych, tj. elektroniczne narzędzie planowania i rejestracji zmian w urządzeniach, moduł kontroli czasu pracy, zapewniający monitorowanie w czasie rzeczywistym godzin pracy pracowników, a także moduł zarządzania dokumentacją techniczną, który pozwala na przetwarzanie i udostępnianie na bieżąco przez Internet dokumentów i rysunków.

 

Ulotki do pobrania: