OTTIMA

Organizacje powiązanePołudniowy Klaster KolejowyJednostka inspekcyjna AsBo
TWORZYMY przestrzeń
dla Twojego biznesu

O Firmie

Gwarancja profesjonalizmu

Kierując się zasadami świadczenia profesjonalnych usług doradczych dobieramy kadrę firmy według wielowymiarowych profilów kompetencyjnych.

W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni i wykwalifikowani eksperci w zakresie zarządzania strategicznego i operacyjnego, pozyskania środków unijnych, analizy finansowej, budowy wartości firmy, ochrony środowiska i transportu. Nasze kompetencje budujemy w oparciu o wiedzę i kreatywność naszych doradców - ekspertów z dziedziny finansów, marketingu, organizacji i zarządzania.

Do realizacji projektów realizowanych przez OTTIMA plus Sp. z o. o zawsze powoływana jest interdyscyplinarna grupa projektowa składająca się z pracowników zajmujących się pracami wdrożeniowymi (doradcy prowadzący bezpośrednie konsultacje u Klienta) oraz z pracowników zajmujących się szkoleniami (trenerzy prowadzący szkolenia i warsztaty). Dzięki wiedzy teoretycznej i praktycznej, w tym umiejętności rozwiązywania problemów klienta, gwarantujemy profesjonalne doradztwo biznesowe poparte licznymi referencjami.

Sprzedajemy nasz kapitał intelektualny na potrzeby rozwoju kapitału intelektualnego naszych klientów tworząc im przestrzeń dla biznesu.